Fotodarčeky

Všetci radi fotíme, pretože vďaka tomu vieme zachytiť jedinečný moment. Občas je sú to deti, ktoré rýchlo rastú, inokedy rodinné alebo neuveriteľne vtipné chvíle. Darčeky s takouto fotkou vedia naozaj potešiť.


Fotoplátno

Fotografia na plátno je veľmi obľúbenou a originálnou dekoráciou. Vyrábame ich priamo u nás z fotografií vytlačených na kvalitné plátno, ktoré ochránime viacerými vrstvami UV laku.
Vybrať si môžete z rôznych veľkostí, pričom najmenšia je A4 (20×30 cm).

Fotokalendár

Kalendár s 13 obľúbenými fotografiami vám bude robiť radosť celý rok. Vyrábame závesné kalendáre vo veľkosti A4 a A3. Skladá sa z 13 strán a to 12 strán s mesiacmi + predná strana.

Tričko s fotkou

Na fototričká používame špeciálne tričká zo 100% polyesterového materiálu, ktoých výhodami sú dlhá životnosť a krásne farby potlače. Veľkosť fotografie na tričku je približne A4 (20×30 cm) alebo menšia.

Hrnček s fotkou Foto S Prievidza 300 ml biely hrnček s fotkou

Hrnček s fotkou

Na pohodu s kávičkou alebo čajom sa budete ešte viac tešiť s hrnčekom s originálnym dizajnom. Na výber máme z viacerých farieb a motívov. 

Hrnčeky sú vyrobené z kvalitného porcelánu, pri ktorom sa nemusíte báť, že po pár umytiach vybledne. Fotografie pred použitím farebne aj kompozične upravujeme, preto majú krásne a živé farby.

Vankúš s fotkou

Oddychovať vedľa vašej obľúbenej osoby môžete kedykoľvek vďaka našim vankúšikom. V cene je obliečka s vlasným dizajnom a výplň vankúša. Fotografie, ktoré sublimujeme na vankúše sú rovnako farebne a kompozične upravované.

Ďalšie fotodarčeky

Ďalej ponúkame kľúčenky, zrkadielka, odznaky, magnetky, puzzle, plyšákov, pokladničky, podložky pod myš, podbradníky… všetko s vašou obľúbenou fotkou a textom.

Prejsť na začiatok