T. Vansovej 17, 971 01 Prievidza
046/542 52 65
info@fotosluka.sk

Fotodarčeky

Ak nemáte vhodné fotky na fotodarčeky, využite nášho šikovného fotografa, ktorý vám v našom ateliéri urobí krásne fotky či už vás, detí alebo celej rodiny.

Či už ste zachytili neopakovateľnú momentku s kolegom alebo krásne chvíle s deťmi, vtipnou fotkou na hrnčeku alebo tričku, kolegu zaručene pobavíte a na rodinné chvíle môžete spomínať aj nasledujúci rok vďaka fotokalendáru.

Fotoplátna

Fotografia na plátno je čím ďalej obľúbenejším darčekom. Vyrába ich priamo u nás náš šéf tajným spôsobom viacvrstvového ochranného lakovania.
Vybrať si môžete z viacerých veľkostí, pričom najmenšia je A4 (20×30 cm).

Fotokalendáre

Ďalší veľmi obľúbený fotodarček. Vyrábame závesné kalendáre vo veľkosti A4 a A3. Skladá sa z 13 strán a to 12 strán s mesiacmi + predná strana. Na kalendár si teda môžte vybrať 13 vašich obľúbených fotografií.

Tričko s fotkou

Tričká vyhotovujeme zo špeciálneho 100% polyesterového materiálu. Výhodou našej technológie je vysoká kvalita a farebná stálosť potlače. Veľkosť fotografie na tričku je približne A4 (20×30 cm) alebo menšia.

Hrnček s fotkou

Hrnček s fotkou je veľmi obľúbený a praktický darček. Na výber máte z viacerých farieb a motívov. Pre farby fotografie je samozrejme najvhodnejší biely hrnček, naopak pri textoch sa nemusíte obmedzovať. Používame tie najkvalitnejšie technológie, preto sa nemusíte báť, že vám hrnček po pár mesiacoch vybledne.

Hrnček s fotkou Foto S Prievidza

Vankúš s fotkou

Oddychovať vedľa vašej obľúbenej osoby môžete kedykoľvek vďaka našim vankúšikom. V cene je obliečka s vašou fotografiou, prípadne textom a aj výplň vankúša.

Ďalšie fotodarčeky s vašou fotkou

Ďalej ponúkame kľúčenky, zrkadielka, odznaky, magnetky, puzzle, plyšákov, pokladničky, podložky pod myš, podbradníky… všetko s vašou obľúbenou fotkou a textom.

Koľko bude trvať výroba kontrétneho darčeka sa informujte v predajni.
Aktuálne pripravujeme fotoknihu.