Tovar

Fotoaparáty

Predávame jednorázové, digitálne aj klasické fotoaparáty značiek Nikon, Canon, Fujifilm, Olympus aj Instax. Priamo v predajni si môžete vybrať z niekoľkých obľúbených typov a iné vám vieme objednať.

Albumy

V našej predajni nájdete veľký výber albumov, ktoré pre vás vyberajú naše šikovné kolegyne. Môžte si vybrať z  rôznych motívoch, ako napríklad svadobné, detské, dovolenkové, neutrálne i albumy na Instax fotky. Na výber sú albumy na zakladanie, lepenie a samolepiace.

K fotoalbumom na lepenie máme v ponuke aj lepidlá, fotorožky a podlepky.

Rámy

Môžte si vybrať z kovových, drevených, plastových, clip rámov (len sklo), prípadne rámy zo vzorkovníka vyrobené na mieru. Robíme aj paspartovanie a rámovanie fotiek i obrazov.

Materiály na výrobu fotografií

Pre nadšencov domáceho vyvolávania (medzi ktorých patríme) máme stále v predajni chémiu na výrobu fotografií – vývojky, ustálovače a samozrejme aj fotopapier, či už na vyvolanie, alebo do tlačiarní.
Čo sa týka filmov, môžte si vybrať zo značiek Kodak, Fujifilm a Ilford.

Fotopríslušenstvo

K fotoaparátom predávame statívy, filtre, brašne, puzdra, objektívy, pamäťové karty, batérie, filmy, nabíjačky na batérie a iné príslušenstvo. Ak potrebujete s výberom pomôcť, prineste k nám aj svoj foťák.

Prejsť na začiatok