T. Vansovej 17, 971 01 Prievidza
046/542 52 65
info@fotosluka.sk

Fotenie a fotopráce

Fotenie zabezpečujeme v našom ateliéri. Vieme, že vďaka vtipným fotografiám z občianskych preukazov sa môžete obávať ako budete na fotkách vyzerať. My preto vždy urobíme viacero záberov a vy si vyberiete, ktorý vám najviac vyhovuje. Z neho sa následne vyhotovia preukazové, oznamkové, alebo iné fotografie, prípadne fotografie zapíšeme na USB kľúč.

Fotenie v ateliéri

V našom ateliéri odfotíme vás, vašu rodinu alebo čokoľvek iné čo potrebujete. Urobíme viac záberov a spolu s vami vyberieme tie najlepšie. Tieto fotky môžete použiť na všetky naše darčekové predmety, uložíme vám ich na USB alebo urobíme fotky.

Fotografovanie na preukazy

Fotografie na preukazy urobíme na počkanie do 10 minút. Vieme urobiť minimálne 4 kusy fotografií a cena je pri všetkých rozmeroch rovnaká 4,50€. Preukazov je dnes veľké množstvo a tak je potrebné, aby ste si zistili váš potrebný rozmer.

Reprodukcie/Fotka z fotky

Fotografiu stačí priniesť a dohodnúť si požadovaný rozmer a počet kusov. Pri reprodukciách platí, že najkrajšie budú, ak budú vyhotovené v tom istom alebo menšom rozmere ako je pôvodná fotografia. Samozrejme vieme vyhotoviť aj väčšie.

Grafické práce

Náš šikovný grafik a ešte šikovnejší fotograf pre vás s radosťou pripraví fotokoláže, maturitné tablá, pozvánky, vizitky, kalendáre a iné grafiky.

Retušovanie/Úprava starých fotografií

Vylepšenie fotografií pri ktorom vám odstránime nežiadúce vyrážky, vrásky, znamienka, lesk pokožky, prípadne škrabance a farebné poškodenia fotografie. Fotografiu stačí priniesť v digitálnej alebo papierovej forme a dohodnúť si požadovaný rozmer a počet kusov. Čas vyhotovenia záleží od náročnosti úprav, priemerne 1-2 dni.

Skenovanie filmu

Film vám naskenujeme a uložíme na dátový nosič (USB, CD, DVD, pamäťová karta). Fotky si tak budete môcť posielať, zdieľať, lajkovať a čo len budete chcieť. Skenovanie robíme vo viacerých rozlíšeniach. Čím bude kvalita vyššia tým väčšie fotky sa budú dať vyhotoviť.

Špeciálne fotopráce

Ponúkame aj špeciálne fotopráce ako napríklad odstránenie vybratie roztrhnutého alebo zaseknutého filmu z fotoaparátu, drobné opravy fototechniky a iné.
Ponúkame aj tlač farebných a čiernobielych dokumentov na laserovej tlačiarni.

Kalibrácia monitorov

Kalibrácia sa vykonáva pomocou kalibračnej sondy, ktorá upraví farebné nastavenie monitoru tak, aby tráva bola správne zelená, slnko žlté a čerešňa presne taká červená, ako na inom kalibrovanom monitore, napríklad aj v Austrálii. Viac sa dočítate v tomto článku.